pic3.jpg
موسسات همکار PDF چاپ نامه الکترونیک

 

 

 

مرکز تحقیقات و آموزش عالی توسعه مدیریت

موسسه توسعه مدیریت از مراکز معتبر با دو مجوز قطعی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش عالی است. این موسسه پایگاه مدیران پیشرفته است و با افتخار به شرکت‌ها، موسسات، سازمان‌ها، دستگاه‌ها و بنگاه‌های کسب و کار برتر، خدمات پژوهشی، آموزشی و مشاوره‌ای با محوریت استراتژی‌های کاربردی عرضه می‌کند. در این موسسه ، با استفاده از اساتید مجرب و گرانقدر به مجموعه‌ای مناسب از دستاوردهای مدیریتی، پژوهاش‌های اجرایی، الگوهای آموزش سازمانی و دوره‌های سازمانی جهت توسعه استراتژی‌های سازمان و مدیریت، توسعه تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات و توسعه سرمایه انسانی دسترسی خواهید داشت. موسسه توسعه مدیریت تلاش می کند محیطی آرام جهت رفع نیازهای مهارتی شما با در اختیار گذاشتن اطلاعات علمی و امکانات رفاهی فراهم نماید.  توسعه مدیریت خود را ملزم به استفاده از بهترین اساتید ایران و جهان می‌داند که قادر باشند همزمان بهترین مشاوره، پژوهش و تدریس تئوری و عملی را ارائه دهند.

http://www.mdrc.ir

 

 

شرکت فناوری اطلاعات رایازیتون

شركت رايا زيتون با هدف ارائه خدمات به سازمانها، دانشگاهها وموسسات آموزشي در توسـعه و استقرار نظام يادگيري الكترونيكي، فعاليت خود را رسماً از ابتداي سال 85 آغاز نموده اسـت و براي تحقق هدف مذكور و بر اساس دستاورد فعاليتهاي تحقيقاتيِ موسسـين آن در حـوزه يادگيري الكترونيكي و مديريت دانش اقدام به طراحي و پياده سازي نرم افزاري هاي كاربردي و خدمات مورد نياز نموده است.
ايده تاسيس موسسهاي كه بتواند با بهره گيري از علـوم مختلـف، بـه طراحـي و ارائـه خـدمات مديريت دانش و يادگيري الكترونيكي به موسسات و سازمانهاي مختلف بپردازد، همزمـان بـا ورود مفهوم اين مفاهيم به كشور شكل گرفت كه در آن¬ زمان، هر يك از موسسين اين شـركت در حوزه هاي مختلف كاري مرتبط بـا مقولـه فـوق¬الـذكر، نظيـر؛ مـديريت فنـاوري اطلاعـات، مدلهاي توسعه مديريت دانش در سازمانها، كاربرد سيستمهاي هوشمند در آموزش، طراحي و پياده سازي مالتي مدياهاي تعاملي، ... مشغول كار و عمـدتاً فعاليـتهـاي پژوهشـي بودنـد.
حاصل تجربيات اين جمع كارشناسي، اكنون در قالب شركت رايا زيتون، به عنوان يك شـركت ارائه دهنده خدمات يادگيري الكترونيكي و مديريت دانش تبلور پيدا كرده است.

http://www.rayazeytoon.com

 

 

شرکت پویا تدبیرتبریز

شرکت پویاتدبیر در تاریخ 16/7/87 با موضوع آموزش در زمینه مدیریت، علوم بیمه، بازرگانی، مالی و تکنولوژي آموزشی و فناوري اطلاعات به ثبت رسیده است.
مجتمع آموزشی تدبیر وابسته به شرکت پویا تدبیر درسال 1385 با اخذ مجوز از سازمان آموزشی فنی وحرفه اي فعالیت خود را به عنوان اولین مجتمع آموزشی در منطقه شمال غرب در زمینه آموزش امورمالی و بازرگانی با تکیه برعلوم بیمه اي آغاز نموده و از سال 1388 در اجراي تفاهم نامه و قراردادهاي منعقده با همکاري و نظارت مستقیم پژوهشکده بیمه و از سال 1392 با کسب مجوز از بیمه مرکزي جمهوري اسلامی ایران در زمینه آموزش هاي علوم بیمه اي ، توسعه و گسترش فرهنگ بیمه به فعالیتهاي خود ادامه می دهد.
همچنین این مجتمع نماینده برتر پژوهشکده بیمه (وابسته به بیمه مرکزي ج.ا.ایران) درزمینه فروش و توزیع کتب علوم بیمه اي می باشد.

http://www.poyatadbir.com

 


شرکت آموزش علوم اقتصادی و بازرگانی
شرکت آموزش علوم اقتصادی و بازرگانی کرمان در سال 1382 به شماره ثبت 6165 تاسیس و از نیمه دوم سال 1385 فعالیت آموزشی خود را بعنوان نماینده مرکز آموزش بازرگانی استان کرمان شروع و تاکنون تداوم بخشیده است. مرکز آموزش بازرگانی وابسته به موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی (وزارت صنعت ، معدن و تجارت) دارای مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد. هدف و ماموریت این نمایندگی به تبع مرکز آموزش بازرگانی، توسعه سرمایه های انسانی و فعالان اقتصادی با ارائه خدمات آموزشی تخصصی مشمتل براین موارد می باشد: برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت با استفاده از اساتید مجرب و دانشگاهی در مباحث" بازرگانی و تجارت – بازاریابی و فروش- لجستیک و مدیریت تامین و حمل و نقل- فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک – مدیریت و سیستم- اقتصاد و مالی- زبان انگلیسی بازرگانی – اداری و سازمانی – حقوق تجارت- نمایشگاهی - دوره های ویژه سازمان تجارت جهانی WTO- دوره های اختصاصی برای سازمان ها – کارکنان دولت- امور بیمه و اصناف- آموزش و اشتغال فرش دستباف"

 

 

شرکت تدبیر تجارت پیشرو
فعالیت این شرکت از سال 1385 با دارا بودن کادر علمی و اجرایی توانمند و پویا آغاز و با أخذ پروانه فنی مهندسی از سازمان صنعت معدن تجارت ، نمایندگی انجمن علمی مدیریت راهبردی ایران ، صلاحیت آموزش ( مجری) کارکنان دولت ،صلاحیت آموزشی بیمه مرکزی ایران ،صلاحیت آموزشی سازمان فنی و حرفه ای کشور ( مدیریت مهارت های پیشرفته) ، صلاحیت آموزش خطوط لوله و مخابرات نفت شمال ، صلاحیت آموزش دوره های آزاد (مجری) دانشگاه های خوارزمی تهران ، دانشگاه صنایع و معادن ایران و مرکز آموزش کاربردی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و همچنین صلاحیت آموزش بیمه مرکزی در سطح  استان های مازندران و گلستان  ؛ با افتخار توانسته است خدمات نوینی را در زمینه های آموزش ، مشاور و پژوهش جهت توانمند سازی سرمایه های انسانی سازمانها ، موسسات ، شرکت های تولیدی ، تجاری و خدماتی ، ارائه و توسعه دهد. کارنامه درخشان این شرکت نشان از هم راستایی استراتژی های آن با اهداف حرفه ای آموزشی دانشگاهها و نهادهای متصدی امر آموزش های تخصصی و حرفه ای در رفع موانع و چالش های پیش روی مدیران و کارشناسان واحد های مختلف کسب و کار اعم از سازمان ها و موسسات تولیدی- تجاری بخش های دولتی و خصوصی می باشد .

http://www.tadbir-tejarat.ir


 
 

کارگاههای در حال ثبت نام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن حرفه ای صنعت بیمه می باشد.

info@pii.ir